Rogelli Distance zomer fietshandschoenen – zwart (no padding)
Rogelli Distance zomer fietshandschoenen – zwart (no padding)
De Rogelli Distance zomer fietshandschoenen zijn ontworpen met het oog op comfort en prestaties, zodat je moeiteloos lange afstanden kunt afleggen. Of je nu een fanatieke fietser bent of gewoon van een ontspannen rit houdt, deze handschoenen bieden je de ondersteuning die je nodig hebt.
De light padding handpalm is perfect voor het dempen van trillingen en het verminderen van vermoeidheid tijdens je ritten. Gemaakt van Carvico Revolutional Eco-stof, zorgen deze handschoenen niet alleen voor comfort, maar zijn ze ook nog eens duurzaam. De AX handpalm van gerecycled Eco Suède is voorzien van gelpads en een siliconen print voor extra grip en controle, zelfs op ruig terrein. Met een AX gerecycled Eco Suède duim veeg je eenvoudig transpiratie weg.
De met laser afgewerkte polsopening creëert een naadloze pasvorm die irritatie minimaliseert. De handige treklusjes maken het aan- en uittrekken van de handschoenen extra eenvoudig.
Kies voor de Distance fietshandschoenen en ervaar het verschil van hoogwaardige ondersteuning en comfort tijdens je fietstochten. De handschoenen zijn gemaakt om je prestaties naar een hoger niveau te tillen, of je nu op zoek bent naar snelheid, uithoudingsvermogen of gewoon een ontspannen rit. Ga eropuit en verleg je grenzen met de Distance fietshandschoenen.
IN HET KORT:
- Light Padding handpalm
- Carvico Revolutional Eco-stof
- AX® Eco suède duim om transpiratie weg te vegen
- Handpalm van AX® Eco Suède met gelpads en siliconenprint
- Met laser afgewerkte polsopening zonder naden
- Handige treklusjes voor aan- en uit trekken van de handschoen
- Green-R: duurzame productie
OVER ROGELLI FIETSKLEDING
De oprichter van GOWA Sportswear, merkeigenaar van Rogelli fietskleding en hardloopkleding, is de befaamde Nederlandse wielrenner Rini Wagtmans. Dat hij veel succes boekte met zijn bedrijf in sportartikelen, is niet verwonderlijk. De winnende elementen bezat hij al tijdens zijn glansrijke carrière als wielerprof eind zestiger, begin zeventiger jaren. Vooral in grote afdalingen liet de ‘Witte Bles’ menig concurrent zijn hielen zien. In de Tour de France bracht hem dit een dag de gele trui, drie etappe-overwinningen en een 5e en 6e plaats in het eindklassement. Eind 1980 gaf hij zijn sportieve loopbaan een zakelijk vervolg met een groothandel in sportartikelen met uiteraard fietskleding als voornaamste uithangbord.
Rini Wagtmans bestormde de flanken van reuzen in de Alpen en de Pyreneeën in oude acryltruien. Regenbuien maakten deze doorweekt en loodzwaar. Vanuit deze ervaring en zijn neus voor innovaties op het gebied van sportkleding, ging Rini op zoek naar verbetering voor de huidige generatie sporters. In zijn zoektocht kwam hij uit in Italië. Daar ontdekte hij dat er een techniek werd ontwikkeld die de wereld van de wielerkleding op zijn kop zou zetten. Sponsornamen konden door sublimatie-techniek op textiel worden gezet. Zélfs in combinatie met polyester. Deze revolutie in sportkleding importeerde Rini maar wat graag naar Nederland. Zo werd hij met GOWA BV de grondlegger van deze techniek in ons land. Om dichterbij het vuur van topdesign en techniek te zitten, werd GOWA BV eigenaar van het Italiaanse wielermerk Rogelli. Dit was ‘officieel’ het laatste wapenfeit van eigenaar Rini Wagtmans. Hij besloot het in 1996 rustiger aan te doen en ruimte te maken voor de frisse ideeën van zijn zoon Marijn Wagtmans, die het bedrijf omdoopte tot GOWA Sportswear en het merk Rogelli uitbouwde tot allround wieler-, hardloop- en schaatsmerk.