Rogelli Distance II heren winter fietskledingset - blauw/zwart
Rogelli Distance II heren winter fietskledingset - blauw/zwart
Dit Rogelli Distance heren fietsshirt met lange mouwen combineert een minimalistische uitstraling met een technische afwerking en voelt als een tweede huid tijdens lange ritten.
De Pro pasvorm sluit nauw op het lichaam aan en is ontworpen om mee te bewegen. Het wielershirt is gemaakt van Dynatherm Flex 220: een verfijnde Nylon stretchstof die zachter, sterker en soepeler is dan Polyester. Licht geborsteld aan de binnenzijde voor subtiele isolatie bij frissere omstandigheden.
De duurzame AQUABLOC coating is volledig PFAS-vrij (C0) en vernieuwd voor een langdurige werking, ook na meerdere wasbeurten. Regen of opspattend water krijgt geen kans, zonder dat je inlevert op ademend vermogen.
Praktisch detail: dit fietsshirt is uitgerust met maar liefst vijf achterzakken, inclusief een verbeterde rugconstructie voor extra ruimte en stevigheid. Een aparte waterdichte ritszak beschermt je telefoon of pasjes tegen vocht, netjes geïntegreerd zonder het minimalistische design te verstoren.
De enkellaagse manchetten zorgen voor een gestroomlijnde aansluiting met je handschoenen. De siliconen gripper in de taille houdt alles op zijn plaats. Reflecterende details verhogen je zichtbaarheid subtiel, maar doeltreffend.
IN HET KORT:
- Pro pasvorm
- Dynatherm Flex 220 licht geborstelde stof
- Duurzame AQUABLOC coating (C0/Pfas vrij)
- Aerodynamisch en lichtgewicht ontwerp
- 5 achterzakken met verbeterde constructie
- Extra waterdichte achterzak met rits
- Siliconen gripper rond de taille
- Enkellaags manchet aan pols
- Reflecterende details voor extra zichtbaarheid
De Distance II heren bibtight is ontwikkeld voor serieuze wielrenners die het maximale uit hun wintertraining willen halen. Dankzij de Pro pasvorm sluit deze lange fietsbroek, voorzien van Rogelli EVO-1 zeem, nauw aan op het lichaam en biedt hij maximale bewegingsvrijheid met minimale wrijving, ook tijdens lange ritten in koude omstandigheden.
De Dynatherm Flex 280-stof zorgt voor uitstekende isolatie, terwijl de stof flexibel en ademend blijft. Voor extra warmte zijn de knieën voorzien van een dubbele laag, precies waar je dat in de winter het meest nodig hebt. Daarnaast is het kruis uitgerust met een dunne, winddichte laag, voor gerichte bescherming tegen rijwind en kou. De naadloze bretels aan zowel de voor- als achterkant voorkomen drukpunten en verhogen het draagcomfort. Het innovatieve, naadloze X-panel op de rug vermindert wrijving en biedt extra stabiliteit tijdens lange ritten.
Ook aan functionaliteit is gedacht: een cargo zak op het rechterbeen biedt ruimte voor snacks, sleutels of je telefoon. Achterop bevindt zich een extra opbergzak voor spullen die je snel bij de hand wilt hebben.
De comfortabele enkellaagse beenafwerking met geïntegreerde siliconen grippers houdt de broek perfect op zijn plek, zonder afknellen of irritatie.
IN HET KORT:
- Pro pasvorm
- EVO-1 zeem
- Dynatherm Flex 280 stof
- Dubbel gelaagde knieën voor extra warmte
- Dunne winddichte kruislaag
- Naadloze bretels voor en achter
- Naadloos X-panel op de rug voor minder wrijving en optimaal comfort
- Comfortabele enkellaagse band met geïntegreerde siliconen aan de broekspijpen
- Cargo zak op het rechterbeen
- Extra zak op de rug
OVER ROGELLI FIETSKLEDING
De oprichter van GOWA Sportswear, merkeigenaar van Rogelli, is de befaamde Nederlandse wielrenner Rini Wagtmans. Dat hij veel succes boekte met zijn bedrijf in sportartikelen, is niet verwonderlijk. De winnende elementen bezat hij al tijdens zijn glansrijke carrière als wielerprof eind zestiger, begin zeventiger jaren. Vooral in grote afdalingen liet de ‘Witte Bles’ menig concurrent zijn hielen zien. In de Tour de France bracht hem dit een dag de gele trui, drie etappe-overwinningen en een 5e en 6e plaats in het eindklassement. Eind 1980 gaf hij zijn sportieve loopbaan een zakelijk vervolg met een groothandel in sportartikelen met uiteraard fietskleding als voornaamste uithangbord.
Rini Wagtmans bestormde de flanken van reuzen in de Alpen en de Pyreneeën in oude acryltruien. Regenbuien maakten deze doorweekt en loodzwaar. Vanuit deze ervaring en zijn neus voor innovaties op het gebied van sportkleding, ging Rini op zoek naar verbetering voor de huidige generatie sporters. In zijn zoektocht kwam hij uit in Italië. Daar ontdekte hij dat er een techniek werd ontwikkeld die de wereld van de wielerkleding op zijn kop zou zetten. Sponsornamen konden door sublimatie-techniek op textiel worden gezet. Zélfs in combinatie met polyester. Deze revolutie in sportkleding importeerde Rini maar wat graag naar Nederland. Zo werd hij met GOWA BV de grondlegger van deze techniek in ons land. Om dichterbij het vuur van topdesign en techniek te zitten, werd GOWA BV eigenaar van het Italiaanse wielermerk Rogelli. Dit was ‘officieel’ het laatste wapenfeit van eigenaar Rini Wagtmans. Hij besloot het in 1996 rustiger aan te doen en ruimte te maken voor de frisse ideeën van zijn zoon Marijn Wagtmans, die het bedrijf omdoopte tot GOWA Sportswear en het merk Rogelli uitbouwde tot allround wieler-, hardloop- en schaatsmerk.







