Sigma Buster 1100 led fiets koplamp
Sigma Buster 1100 led fiets koplamp
Dankzij de krachtige 1100 lumen en een lichtbundel van 165m garandeert deze nieuwe Sigma Buster 1100 fietskoplamp dat de straten en trails perfect verlicht worden. Met zes lichtstanden en een accuduur tot 50 uur kan geen nachtrit lang genoeg zijn. Door de krachtige, sportieve lichtbundel perfect voor avondritten op de racefiets, gravelbike of MTB!
IN HET KORT:
- LED koplamp
- Lichtsterkte: 1100 lumen
- Verlichtingsbereik: 165 m
- 6 lichtmodi (incl. night an day flashing)
- Brandduur: 2 u in high modus, 2,5 u in mid modus, 5 u in low modus, 16 u in EC) modus, 5 u in night flashing, 50 u in day flashing
- Laadtijd: 3 uur
- Gewicht: 215 g
- OSRAM led
- 360° verstelbare schroefhouder
- Montage zonder gereedschap
- Spatwaterdicht volgens IPX 4
- Geïntegreerde USB-C snellaadfunctie
- Interne accu
- Weergave batterijstatus
- Voorzien van lichtsensor
OVER SIGMA
Het Duitse SIGMA ELEKTRO GmbH is al meer dan dertig jaar actief als producent van fietscomputers en fietsverlichting en is die tijd voortdurend gegroeid. Het elektronicabedrijf uit Neustadt ontwikkeld nieuwe technologieën, pakt trends op en reageert slagvaardig op de veranderende behoeften van de gebruiker. In 1982 bracht het al de eerste fietscomputer op de markt: de Cyclecoach. Vier jaar later werd een nieuwe variant gelanceerd, de Velostar, die onder andere trapfrequentie en hartslagfunctie als baanbrekende extra’s had. In 1997 komt er op batterijen werkende fietsverlichting bij, in 2000 gevolgd door een specifieke SIGMA mountainbike-verlichting.
De wereld van fietscomputers ontwikkelt zich razendsnel en in 2005/2006 wordt met de nieuwe BC Toplice het nieuwe draadloze (digitaal gecodeerde) DTS-overdrachtssysteem in gebruik genomen. Twee jaar later wordt de eigen analysesoftware van SIGMA SPORT, het DATA CENTER, samen met de eerste generatie ROX fietscomputers (8.0 en 9.0), gelanceerd. Die laatste twee krijgen in 2013 gezelschap van de ROX 10.0, de eerste SIGMA SPORT fietscomputer met gps-functies.
Daarna gaan de ontwikkelingen opnieuw snel en volgt in 2015 met de ACTIVO de eerste activity tracker, een smalle tweekleurige armband met goed afleesbaar scherm, van SIGMA SPORTS. Een jaar later wordt de ROX 10.0 GPS opgevolgd door twee nieuwe modellen: de ROX GPS 7.0 en ROX GPS 11.0. Afgelopen jaar lanceerde het Duitse bedrijf met iD.SERIES een compleet nieuwe lijn sporthorloges.